Pomniejszenie czcionkiNormalny rozmiar czcionkiPowiększenie czcionkiWersja kontrastowa

Skład Komitetu


SKŁAD KOMITETU MONITORUJĄCEGO „REGIONALNY PROGRAM OPERACYJNY DLA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO NA LATA 2007–2013"
 
  1. Mieczysław Struk (Wiesław Byczkowski) – Marszałek Województwa Pomorskiego – jako Przewodniczący Komitetu,
  2. Ryszard Stachurski (Michał Owczarczak) – Wojewoda Pomorski,
  3. Agnieszka Dawydzik (Radosław Górecki) – przedstawiciel Instytucji Koordynującej RPO (Ministerstwo Rozwoju Regionalnego),
  4. Anna Żebrowska (Magdalena Pyjor) – przedstawiciel Instytucji Koordynującej Proces Lizboński w Polsce (Ministerstwo Gospodarki),
  5. Krzysztof Rodzik (Piotr Wójcicki) – przedstawiciel Instytucji Płatniczej – Ministerstwa Finansów
  6. Bożena Sitnik – Pietrzykowska (Marzena Duszyńska) – przedstawiciel Instytucji Pośredniczącej w Certyfikacji (Pomorski Urząd Wojewódzki),
  7. Joanna Witkowska (Kamila Siwak) – przedstawiciel Instytucji Pośredniczącej Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013 (Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego),
  8. Mieczysław Paradowski (Cezary Radzikowski) – przedstawiciel Instytucji Zarządzającej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 (Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi),
  9. Lech Żurek (Adam Śliwicki) – przedstawiciel Sejmiku Województwa Pomorskiego,
  10. Jan Kleinszmidt (Marek Biernacki) – przedstawiciel ogólnopolskiej organizacji jednostek samorządu terytorialnego (Związek Województw Rzeczypospolitej Polskiej),
  11. Aleksander Gappa (Mirosław Czapla) – przedstawiciel powiatów z terenu Województwa Pomorskiego (Konwent Starostów Województwa Pomorskiego),
  12. Sławomir Ziemianowicz – przedstawiciel powiatów z terenu Województwa Pomorskiego (Związek Powiatów Polskich),
  13. Andrzej Wyrzykowski (Tadeusz Biliński) – przedstawiciel gmin z terenu Województwa Pomorskiego (Pomorskie Stowarzyszenie Gmin Wiejskich),
  14. Andrzej Bojanowski (Marcin Dawidowski) – przedstawiciel gmin z terenu Województwa Pomorskiego (Związek Miast i Gmin Morskich),
  15. Wojciech Szczurek (Wojciech Kozłowski) – przedstawiciel gmin z terenu Województwa Pomorskiego (Rada Metropolitalna Zatoki Gdańskiej),
  16. Jacek Karnowski (Michał Banacki) – przedstawiciel gmin z terenu Województwa Pomorskiego (Związek Miast Polskich),
  17. Bernard Lammek (Ewa Weronis) – przedstawiciel środowiska akademicko-naukowego z terenu Województwa Pomorskiego (Uniwersytet Gdański),
  18. Janusz Moryś (Monika Wiszniewiecka) – przedstawiciel środowiska akademicko-naukowego z terenu Województwa Pomorskiego (Akademia Medyczna w Gdańsku),
  19. Zbigniew Kowalczyk (Jagna Łobodzińska) – przedstawiciel organizacji pracowników z terenu Województwa Pomorskiego (Region Gdański NSZZ „Solidarność"),
  20. Jan Mionskowski – przedstawiciel organizacji pracowników z terenu Województwa Pomorskiego (Rada OPZZ Województwa Pomorskiego),
  21. Stanisław Taube (Szczepan Kleniewski) – przedstawiciel organizacji pracowników z terenu Województwa Pomorskiego (Forum Związków Zawodowych),
  22. Maciej Dobrzyniecki (Katarzyna Dobrzyniecka) – przedstawiciel organizacji pracodawców z terenu Województwa Pomorskiego (Business Centre Club),
  23. Mirosław Czapiewski (Jolanta Szydłowska) – przedstawiciel organizacji pracodawców z terenu Województwa Pomorskiego (Pomorski Związek Pracodawców „Przedsiębiorczość"),
  24. Dariusz Gobis (Marek Choromański) – przedstawiciel organizacji pracodawców z terenu Województwa Pomorskiego (Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw),
  25. Jerzy Koszałka (Lilianna Grosz) – przedstawiciel organizacji pozarządowych z terenu Województwa Pomorskiego (Zrzeszenie Kaszubsko – Pomorskie),
  26. Magdalena Skiba (Wojciech Bystry) – przedstawiciel organizacji pozarządowych z terenu Województwa Pomorskiego (Zrzeszenie Organizacji Samopomocowych SUKURS),
  27. Romana Aziewicz (Jan Kaźmierczak) – przedstawiciel organizacji pozarządowych z terenu Województwa Pomorskiego (Europejskie Ugrupowanie na Rzecz Edukacji i Kreowania Aktywności „Eureka"),
  28. Łucja Ptaszyńska (Jerzy Komorowski) – przedstawiciel organizacji pozarządowych z terenu Województwa Pomorskiego (Kaszubskie Stowarzyszenie Ekologiczne),
  29. Danuta Drozd (Agnieszka Wojtach) – przedstawiciel instytucji środowiskowych z terenu Województwa Pomorskiego (Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku),
  30. Zbigniew Canowiecki (Andrzej Wantke) – przedstawiciel innych organizacji, mających znaczenie dla rozwoju regionu, ze względu na rodzaj działalności objętej Programem (Pomorska Rada Przedsiębiorczości),
  31. Adam Protasiuk (Grażyna Zielińska) – przedstawiciel innych organizacji, mających znaczenie dla rozwoju regionu, ze względu na rodzaj działalności objętej Programem (Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza). 
// ]]>